"Seniorzy w Niepodległej" - Konferencja

aktualności

Fundacja Pomorska Inicjatywa Historyczna wspólnie z Fundacją Adaptacja uczestniczyła w przygotowaniach Ogólnopolskiej konferencji "Seniorzy w Niepodległej", która odbyła się 9 czerwca 2018 r., w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, przy ul. Starotoruńskiej 3. Organizatorami konferencji była Sejmowa Komisja Polityki Senioralnej oraz gospodarz - WSzKSiM. Spotkanie zorganizowane zostało w nawiązaniu do trwających przez cały rok, długofalowych obchodów Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Konferencja została objęta patronatem honorowym przez Marszałka Sejmu RP Marka Kuchcińskiego, Marszałka Senatu RP Stanisława Karczewskiego oraz Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.
Nasza fundacja umożliwiła przejazd oraz zapewniła poczęstunek dla 350 seniorów, którzy dzięki naszej pomocy mogli wziąć udział w wydarzeniu. Partnerem Konferencji była Grupa Energa SA - dziękujemy. 

Partner Konferencji

 

Program ASOS

Projekt Fundacji Pomorska Inicjatywa Historyczna “Śladami pamięci” był realizowany przez 5 lat, do 2020 roku i polegał na udziale i współprowadzeniu przez seniorów - dawnych działaczy opozycyjnych – w dyskusjach o tematyce historycznej podczas ich pobytu w specjalnie stworzonym w tym celu ośrodku integracyjnym. 
Zapraszamy na stronę klikając tu...

Gdynia - 1980

Strona przygotowana i prowadzona jest przez Fundację Pomorska Inicjatywa Historyczna przy wsparciu finansowym Miasta Gdynia w ramach ogólnego projektu „Ludzie Sierpnia 80 w Gdyni” z osobistym poparciem Prezydenta Miasta Gdynia Wojciecha Szczurka.

Zapraszamy

Sponsor

bz wbk

Partnerzy


partner PKO

Sponsor Inscenizacji

pko

Wyłączny Partner Inscenizacji "Grudzień '70"

Polecamy strony