Album "Ludzie Sierpnia 80 w Gdyni" tom II

Wydawnictwa » Album "Ludzie Sierpnia 80 w Gdyni" tom II

 

 

Zgodnie z zapowiedzią przygotowujemy II tom albumu "Ludzie Sierpnia 80 w Gdyni"  zawierający m.in.  pełne opracowanie słynnej „Poczty Strajkowej” sierpnia 80 działającej w czasie strajku w Stoczni Gdyńskiej, a przede wszystkim listę bohaterów tamtych dni, która jest otwarta i będzie stale uzupełniana, alfabetycznie.
Prezentacja publikacji przewidziana jest 29 sierpnia 2013 roku, podczas rozpoczynającej się  o godz. 18.00 w Sali Koncertowej Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A. uroczystości wręczenia honorowego odznaczenia „Bohaterom Sierpnia ’80 Gdynia” ustanowionego przez Prezydenta Miasta Gdyni.

 

 

NazwaRozmiarData
icoLudzie Sierpnia 80 w Gdyni Tom 2.pdf14910.48 KB2015-01-14 20:57
Program ASOS

Projekt Fundacji Pomorska Inicjatywa Historyczna “Śladami pamięci” był realizowany przez 5 lat, do 2020 roku i polegał na udziale i współprowadzeniu przez seniorów - dawnych działaczy opozycyjnych – w dyskusjach o tematyce historycznej podczas ich pobytu w specjalnie stworzonym w tym celu ośrodku integracyjnym. 
Zapraszamy na stronę klikając tu...

Gdynia - 1980

Strona przygotowana i prowadzona jest przez Fundację Pomorska Inicjatywa Historyczna przy wsparciu finansowym Miasta Gdynia w ramach ogólnego projektu „Ludzie Sierpnia 80 w Gdyni” z osobistym poparciem Prezydenta Miasta Gdynia Wojciecha Szczurka.

Zapraszamy

Sponsor

bz wbk

Partnerzy


partner PKO

Sponsor Inscenizacji

pko

Wyłączny Partner Inscenizacji "Grudzień '70"

Polecamy strony