Wystawa - "Ruch Społeczeństwa Alternatywnego"

Wystawy » Wystawa - "Ruch Społeczeństwa Alternatywnego"

Wystawa składa się z  12 paneli o wymiarach 100 x 200 cm, ustawionych pionowo. Po zestawieniu stanowi konstrukcję samonośną, możliwą do prezentacji wewnątrz pomieszczeń. Do prezentacji w plenerze przygotowaliśmy 6 paneli o wymiarach 180x220 cm. 

Wystawa stanęła na początku października w gmachu Uniwersytetu Gdańskiego jako ilustracja do konferencji która odbędzie się 17 i 18 października w auli Wydziału Historycznego UG.

Wystawa stanowi część obchodów XXX lecia powstania RSA, w ramach których Fundacja Pomorska Inicjatywa Historyczna we współpracy z Narodowym Centrum Kultury

oraz uczestnikami wydarzeń, m.in. z Krzysztofem Skibą przygotowała również Koncert zespołów w klubie Parlament w Gdańsku  

oraz spektakl p.t. "SOR" w Teatrze Wybrzeże

Dwanaście paneli tematycznych

Program ASOS

Projekt Fundacji Pomorska Inicjatywa Historyczna “Śladami pamięci” był realizowany przez 5 lat, do 2020 roku i polegał na udziale i współprowadzeniu przez seniorów - dawnych działaczy opozycyjnych – w dyskusjach o tematyce historycznej podczas ich pobytu w specjalnie stworzonym w tym celu ośrodku integracyjnym. 
Zapraszamy na stronę klikając tu...

Gdynia - 1980

Strona przygotowana i prowadzona jest przez Fundację Pomorska Inicjatywa Historyczna przy wsparciu finansowym Miasta Gdynia w ramach ogólnego projektu „Ludzie Sierpnia 80 w Gdyni” z osobistym poparciem Prezydenta Miasta Gdynia Wojciecha Szczurka.

Zapraszamy

Sponsor

bz wbk

Partnerzy


partner PKO

Sponsor Inscenizacji

pko

Wyłączny Partner Inscenizacji "Grudzień '70"

Polecamy strony