Prace nad graficzną częścią wystawy w Gdyni Stoczni zakończone

archiwum » archiwum 2011

Zakończyliśmy opracowywanie grafiki wystaw na historycznym pomoście przystanku SKM Gdynia Stocznia, poświęconych Poległym w Grudniu 1970 oraz Bohaterom Sierpnia 1980 w Gdyni  
Fundacja nasza jest organizacją non-profit i wszyscy pracują w niej społecznie bez jakichkolwiek form wynagrodzenia. Środki potrzebne do realizacji poszczególnych projektów pozyskujemy od osób i firm, którym bliska jest idea propagowania patriotycznych postaw i dbałość o pamięć chlubnej historii naszego regionu.
W  tym projekcie wspierają nas już:

 

Program ASOS

Projekt Fundacji Pomorska Inicjatywa Historyczna “Śladami pamięci” był realizowany przez 5 lat, do 2020 roku i polegał na udziale i współprowadzeniu przez seniorów - dawnych działaczy opozycyjnych – w dyskusjach o tematyce historycznej podczas ich pobytu w specjalnie stworzonym w tym celu ośrodku integracyjnym. 
Zapraszamy na stronę klikając tu...

Gdynia - 1980

Strona przygotowana i prowadzona jest przez Fundację Pomorska Inicjatywa Historyczna przy wsparciu finansowym Miasta Gdynia w ramach ogólnego projektu „Ludzie Sierpnia 80 w Gdyni” z osobistym poparciem Prezydenta Miasta Gdynia Wojciecha Szczurka.

Zapraszamy

Sponsor

bz wbk

Partnerzy


partner PKO

Sponsor Inscenizacji

pko

Wyłączny Partner Inscenizacji "Grudzień '70"

Polecamy strony